Lotus 2e hands winkel/Stichting Goed voor Elkaar

Onze stichting biedt hulp bij armoede in Zeeland. Wij bieden voor vooral gezinnen maar ook alleenstaanden materiële en praktische hulp.

Verder runnen wij Lotus 2de hands. Een gezellige winkel in het oude centrum van Middelburg. Hier bieden we tweedehands artikelen en kleding aan. Voor mensen uit onze doelgroep is er een speciale minimale prijs maar iedereen is van harte welkom.

Om ons werk mogelijk te maken zijn wij afhankelijk van sponsoring, giften en de inkomsten uit onze winkel. Stichting Goed voor Elkaar werkt volledig op non-profit basis en al het werk wordt gedaan door een enthousiast vrijwilligersteam. De stichting is ANBI.

Stichting Goed voor Elkaar KvK nummer: 220.63.937.

Bogardstraat 33
4331 BM Middelburg
0610191631
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

www.stichtinggoedvoorelkaar.nl

Rabobank rekeningnummer
NL 46 RABO 0 131 6335 62